Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-18-0OD-GR-0003F
800-18-0OD-GR-0003F
800-18-0OD-GR-0003F CNC Technology
2387507040387190800-18-0od-gr-0003f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 0.914m NEMA 5-15P to C13 3 to 3 POS M-F 18AWG
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-18-0OD-GR-0003F CNC Technology
Description: CORD 18AWG NEMA5-15P - IEC320 3', Packaging: Bulk, Features: Hospital Grade, Color: Gray, Voltage Rating: 125VAC, Current Rating (Amps): 10A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800-18-0OD-GR-0003F 800-18-0OD-GR-0003F Hersteller : CNC Technology 2387507040387190800-18-0od-gr-0003f.pdf Cable Assembly 0.914m NEMA 5-15P to C13 3 to 3 POS M-F 18AWG
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Bulk
Features: Hospital Grade
Color: Gray
Voltage Rating: 125VAC
Current Rating (Amps): 10A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C