Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-18-13D-WH-0015F
800-18-13D-WH-0015F
800-18-13D-WH-0015F CNC Technology
158800-18-13d-wh-0015f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 4.572m NEMA 5-15P to C13 3 to 3 POS M-F 18AWG
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-18-13D-WH-0015F CNC Technology
Description: CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 15', Packaging: Bulk, Color: White, Voltage Rating: 125VAC, Current Rating (Amps): 10A, Length: 15.00' (4.57m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800-18-13D-WH-0015F 800-18-13D-WH-0015F Hersteller : CNC Technology 158800-18-13d-wh-0015f.pdf Cable Assembly 4.572m NEMA 5-15P to C13 3 to 3 POS M-F 18AWG
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 150 Stücke:
Packaging: Bulk
Color: White
Voltage Rating: 125VAC
Current Rating (Amps): 10A
Length: 15.00' (4.57m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C