Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-1800-2-SVT0-BL-00250
800-1800-2-SVT0-BL-00250
800-1800-2-SVT0-BL-00250 CNC Technology
111800-1800-2-svt0-bl-00250.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 2.5m C14 to C13 3 to 3 POS M-F 18AWG
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-1800-2-SVT0-BL-00250 CNC Technology
Description: CORD 18AWG IEC320C14 - C13 8.2', Packaging: Box, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 8.20' (2.50m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SVT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800-1800-2-SVT0-BL-00250 800-1800-2-SVT0-BL-00250 Hersteller : CNC Technology 111800-1800-2-svt0-bl-00250.pdf Cable Assembly 2.5m C14 to C13 3 to 3 POS M-F 18AWG
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Packaging: Box
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 8.20' (2.50m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C