Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 8000BP14A0500002T
8000BP14A0500002T
8000BP14A0500002T Johanson Technology Inc.
BandPassFilter-8000BP14A0500002T.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CERAMIC FILTER,BAND PASS, UWB CH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 7.987GHz Center
Insertion Loss: 1.65dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8000BP14A0500002T Johanson Technology Inc.
Description: CERAMIC FILTER,BAND PASS, UWB CH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 7.987GHz Center, Insertion Loss: 1.65dB, Bandwidth: 500MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 7848 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 7.987GHz Center
Insertion Loss: 1.65dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)