Produkte > KYOCERA AVX > 800B120FT500XT
800B120FT500XT
800B120FT500XT KYOCERA AVX
800B.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 12PF 500V NP0 1111
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 12 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800B120FT500XT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 12PF 500V NP0 1111, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 12 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800B120FT500XT 800B120FT500XT Hersteller : KYOCERA AVX 800B.pdf Description: CAP CER 12PF 500V NP0 1111
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Part Status: Active
Capacitance: 12 pF
auf Bestellung 12876 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
800B120FT500XT 800B120FT500XT Hersteller : ATC / Kyocera AVX 800B-2899711.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 12pF Tol 1% Las Mkg
auf Bestellung 695 Stücke:
800B120FT500XT 800B120FT500XT Hersteller : KYOCERA AVX 800B-2899711.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 12pF Tol 1% Las Mkg
auf Bestellung 408 Stücke:
800B120FT500XT 800B120FT500XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 800b.pdf Cap Ceramic 12pF 500V C0G 1% Pad SMD 125°C Ultra Low ESR T/R