Produkte > KNOWLES SYFER > 8060Y5000335KXB
8060Y5000335KXB Knowles Syfer
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.799" L x 0.600" W (20.30mm x 15.24mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 3.3 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8060Y5000335KXB Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.799" L x 0.600" W (20.30mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 3.3 µF.
Weitere Produktangebote 8060Y5000335KXB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
8060Y5000335KXB 8060Y5000335KXB Hersteller : Knowles Syfer KNO_16806_MLCC_Catalog_FINAL2_1-1316251.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 3.3uF X7R 10percent
Produkt ist nicht verfügbar
8060Y5000335KXB Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 3.3uF X7R 10percent