Produkte > KNOWLES SYFER > 8131M0500335MXC42
8131M0500335MXC42
8131M0500335MXC42 Knowles Syfer
Knowles_Datasheet_8131M0500335MXC42.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 3.3uF 20%
auf Bestellung 999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8131M0500335MXC42 Knowles Syfer
Description: CAP 50V 3.3UF 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.359" (9.12mm), Capacitance: 3.3 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
8131M0500335MXC42 8131M0500335MXC42 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=8131M0500335MXC42 Description: CAP 50V 3.3UF 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.359" (9.12mm)
Capacitance: 3.3 µF
auf Bestellung 733 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 3.3 µF
Produkt ist nicht verfügbar
8131M0500335MXC42 8131M0500335MXC42 Hersteller : Syfer adialDatasheet-523252.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 3.3uF 20%