823MKP275KC
823MKP275KC Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.082UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm)
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 823MKP275KC Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.082UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm), Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote 823MKP275KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
823MKP275KC 823MKP275KC Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MKP%20series-553031.pdf Film Capacitors 0.082uF 10% tol. FILM