823MKP275KE
823MKP275KE Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.082UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 823MKP275KE Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.082UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote 823MKP275KE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
823MKP275KE 823MKP275KE Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.082uF 10% tol. FILM
Produkt ist nicht verfügbar
823MKP275KE 823MKP275KE Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MKP%20series-553031.pdf Film Capacitors 0.082uF 10% tol. FILM