Produkte > COTO TECHNOLOGY > 8L02-24-00
8L02-24-00
8L02-24-00 Coto Technology
8L_series_reed_relay_datasheet1.pdf
Hersteller: Coto Technology
Reed Relays REED RELAY SPST W/ES .5A 12VDC
auf Bestellung 270 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 8L02-24-00 Coto Technology
Description: RELAY REED DPST 500MA 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 12 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 200VAC, 200VDC - Max, Must Release Voltage: 2 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 0.5 ms, Release Time: 0.5 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
8L02-24-00 8L02-24-00 Hersteller : Coto Technology 8L_series_reed_relay_datasheet1.pdf Description: RELAY REED DPST 500MA 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 12 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 200VAC, 200VDC - Max
Must Release Voltage: 2 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 0.5 ms
Release Time: 0.5 ms
auf Bestellung 2225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
8L02-24-00 Hersteller : Coto Technology 8L_series_reed_relay_datasheet1.pdf Reed Relay 24VDC 2KOhm 0.5A DPST-NO(19.5x8.46x6.98)mm THT Dry