Produkte > KYOCERA AVX > 9003069F0-AA10L0100
9003069F0-AA10L0100
9003069F0-AA10L0100 KYOCERA AVX
9003069F0.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: 5G/4G FPC ANTENNA, N77 OPTIMIZED
Packaging: Box
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 617MHz ~ 960MHz, 1.4GHz, 2.69GHz, 3.3GHz ~ 5GHz
Applications: 4G, 5G, CAT-M, Cellular, LoRa, LTE, M2M, NB-IoT, Sigfox, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 2.5dBi, 6dBi, 5.5dBi
Termination: MHF, U.FL
Number of Bands: 3
VSWR: 5, 3, 3.7
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.006" (0.14mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 2.045GHz, 4.15GHz
RF Family/Standard: Cellular
auf Bestellung 498 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 9003069F0-AA10L0100 KYOCERA AVX
Description: 5G/4G FPC ANTENNA, N77 OPTIMIZED, Packaging: Box, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 617MHz ~ 960MHz, 1.4GHz, 2.69GHz, 3.3GHz ~ 5GHz, Applications: 4G, 5G, CAT-M, Cellular, LoRa, LTE, M2M, NB-IoT, Sigfox, Wi-Fi, Zigbee™, Gain: 2.5dBi, 6dBi, 5.5dBi, Termination: MHF, U.FL, Number of Bands: 3, VSWR: 5, 3, 3.7, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.006" (0.14mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 2.045GHz, 4.15GHz, RF Family/Standard: Cellular.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
9003069F0-AA10L0100 9003069F0-AA10L0100 Hersteller : KYOCERA AVX 9003069F0.pdf Antennas 5G/4G FPC ant n77 o ptimized 100mm cabl
auf Bestellung 801 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
9003069F0-AA10L0100 9003069F0-AA10L0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components 9003069f0.pdf Antenna FPC 6dBi Gain 960MHz/2690MHz/5000MHz