90E36ERGI
90E36ERGI Microchip Technology / Atmel
atmel_atmel-meter-atm90e36a-datasheet-eng_0402-1180595.pdf
Hersteller: Microchip Technology / Atmel
Current & Power Monitors & Regulators POLY PHASE METERING IC
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 90E36ERGI Microchip Technology / Atmel
Description: IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 25mA, Measurement Error: 0.5%, Input Impedance: 50kOhm, 80kOhm, 120kOhm, Voltage - I/O High: 2.8V, 3.6V, Voltage - I/O Low: 0.4V, 0.8V, Meter Type: 3 Phase, Supplier Device Package: 48-TQFP, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - Supply: 2.8 V ~ 3.6 V.
Weitere Produktangebote 90E36ERGI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
90E36ERGI Hersteller : Renesas Electronics America Inc Description: IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 48-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 25mA
Measurement Error: 0.5%
Input Impedance: 50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
Voltage - I/O High: 2.8V, 3.6V
Voltage - I/O Low: 0.4V, 0.8V
Meter Type: 3 Phase
Supplier Device Package: 48-TQFP
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - Supply: 2.8 V ~ 3.6 V
Produkt ist nicht verfügbar
90E36ERGI 90E36ERGI Hersteller : Microchip Technology Description: IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 48-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 25mA
Measurement Error: 0.5%
Voltage - I/O High: 2.8V, 3.6V
Voltage - I/O Low: 0.4V, 0.8V
Meter Type: 3 Phase
Supplier Device Package: 48-TQFP (7x7)
Part Status: Obsolete