935C2W10K-F
935C2W10K-F Cornell Dubilier Knowles
935.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10UF 10% 200VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 140V
Voltage Rating - DC: 200V
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9 mOhms
Size / Dimension: 0.906" Dia x 2.248" L (23.00mm x 57.10mm)
auf Bestellung 143 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 935C2W10K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10UF 10% 200VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 140V, Voltage Rating - DC: 200V, Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9 mOhms, Size / Dimension: 0.906" Dia x 2.248" L (23.00mm x 57.10mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
935C2W10K-F 935C2W10K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 935.pdf Film Capacitors POLY MET 200V 10uF
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
935C2W10K-F Hersteller : CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK 935.pdf Description: CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK - 935C2W10K-F - FILM CAPACITORS POLY MET 200V 10UF