935C4W10K-F
935C4W10K-F Knowles / Illinois Capacitor
935.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors POLY MET 400V 10uF
auf Bestellung 80 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 935C4W10K-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 10UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms, Size / Dimension: 1.543" Dia x 2.248" L (39.20mm x 57.10mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
935C4W10K-F 935C4W10K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 935.pdf Film Capacitors POLY MET 400V 10uF
auf Bestellung 92 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
935C4W10K-F 935C4W10K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 935.pdf Description: CAP FILM 10UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms
Size / Dimension: 1.543" Dia x 2.248" L (39.20mm x 57.10mm)
auf Bestellung 150 Stücke:
935C4W10K-F 935C4W10K-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 935.pdf Film Capacitors POLY MET 400V 10uF