Produkte > CORNELL DUBILIER > 940C20P33K-F
940C20P33K-F
940C20P33K-F Cornell Dubilier
940c.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.33uF 2000V PP 10%( 27 X 46mm) Axial 0.008 Ohm 105°C
auf Bestellung 350 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 940C20P33K-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms, Size / Dimension: 1.063" Dia x 1.811" L (27.00mm x 46.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
940C20P33K-F 940C20P33K-F Hersteller : Cornell Dubilier 940c.pdf Cap Film 0.33uF 2000V PP 10%( 27 X 46mm) Axial 0.008 Ohm 105°C
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
940C20P33K-F 940C20P33K-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 940C.pdf Film Capacitors 2kV .33uF
auf Bestellung 60 Stücke:
940C20P33K-F 940C20P33K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 940C.pdf Film Capacitors 2kV .33uF
auf Bestellung 86 Stücke:
940C20P33K-F 940C20P33K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 940C.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms
Size / Dimension: 1.063" Dia x 1.811" L (27.00mm x 46.00mm)
auf Bestellung 2651 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2