Produkte > CORNELL DUBILIER > 942C16P22K-F
942C16P22K-F
942C16P22K-F Cornell Dubilier
942.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.22uF 1600V PP 10%( 23.5 X 46mm) Axial 0.005 Ohm 105°C
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 942C16P22K-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.22UF 1.6KVDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 460V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5 mOhms, Size / Dimension: 0.925" Dia x 1.811" L (23.50mm x 46.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
942C16P22K-F 942C16P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 942C.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 1.6KVDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 460V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5 mOhms
Size / Dimension: 0.925" Dia x 1.811" L (23.50mm x 46.00mm)
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
942C16P22K-F 942C16P22K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 942C.pdf Film Capacitors 0.22uF 1600Vdc