Produkte > CORNELL DUBILIER > 942C8P22K-F
942C8P22K-F
942C8P22K-F Cornell Dubilier
942.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.22uF 850V PP 10% (18 X 34mm) Axial 105°C
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 942C8P22K-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 850VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 360V, Voltage Rating - DC: 850V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms, Size / Dimension: 0.709" Dia x 1.339" L (18.00mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
942C8P22K-F 942C8P22K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 942C.pdf Film Capacitors 0.22uF 850Vdc
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
942C8P22K-F 942C8P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 942C.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 850VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 360V
Voltage Rating - DC: 850V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms
Size / Dimension: 0.709" Dia x 1.339" L (18.00mm x 34.00mm)
auf Bestellung 30 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
942C8P22K-F 942C8P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 942C.pdf Film Capacitors 0.22uF 850Vdc
auf Bestellung 106 Stücke:
942C8P22K-F 942C8P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier 942.pdf Cap Film 0.22uF 850V PP 10% (18 X 34mm) Axial 105°C