Produkte > CORNELL DUBILIER > 953BQW22KSF-F
953BQW22KSF-F
953BQW22KSF-F Cornell Dubilier
953b.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 22uF 250VAC PP 10% (57.5 X 35 X 50mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.007 Ohm 85°C
auf Bestellung 1005 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 953BQW22KSF-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 22UF 10% 250VAC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Capacitance: 22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
953BQW22KSF-F 953BQW22KSF-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 953B.pdf Film Capacitors 22uF 10% 250V AC Rated
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
953BQW22KSF-F 953BQW22KSF-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 953B.pdf Film Capacitors 22uF 10% 250V AC Rated
auf Bestellung 37 Stücke:
953BQW22KSF-F 953BQW22KSF-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 953B.pdf Film Capacitors 22uF 10% 250V AC Rated
953BQW22KSF-F 953BQW22KSF-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 953B.pdf Description: CAP FILM 22UF 10% 250VAC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Capacitance: 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
auf Bestellung 72 Stücke:
953BQW22KSF-F 953BQW22KSF-F Hersteller : Cornell Dubilier 953b.pdf Cap Film 22uF 250VAC PP 10% (57.5 X 35 X 50mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.007 Ohm 85°C