Produkte > TXC CORPORATION > 9B-12.000MAAJ-B
9B-12.000MAAJ-B
9B-12.000MAAJ-B TXC Corporation
9b-14516.pdf
Hersteller: TXC Corporation
Crystals 12.000MHz 30ppm -20 +70C 18pF
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 9B-12.000MAAJ-B TXC Corporation
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: HC-49S, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Weitere Produktangebote 9B-12.000MAAJ-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
9B-12.000MAAJ-B 9B-12.000MAAJ-B Hersteller : TXC CORPORATION 9b.pdf Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: HC-49S
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 12 MHz