Produkte > TXC CORPORATION > 9B-26.000MAAJ-B
9B-26.000MAAJ-B
9B-26.000MAAJ-B TXC CORPORATION
9b.pdf
Hersteller: TXC CORPORATION
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 26 MHz
auf Bestellung 837 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 9B-26.000MAAJ-B TXC CORPORATION
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Weitere Produktangebote 9B-26.000MAAJ-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
9B-26.000MAAJ-B 9B-26.000MAAJ-B
Produktcode: 86151
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
9b.pdf Quarz- und keramische > Quarz- und keramische Resonatoren und Generatoren
Produkt ist nicht verfügbar
9B-26.000MAAJ-B 9B-26.000MAAJ-B Hersteller : TXC Corporation 9b-14516.pdf Crystals 26.000MHz 30ppm -20 +70C 18pF