Produkte > TXC CORPORATION > 9C-22.1184MAAJ-T
9C-22.1184MAAJ-T
9C-22.1184MAAJ-T TXC Corporation
42015txc_9c_32.pdf
Hersteller: TXC Corporation
Crystal 22.1184MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
auf Bestellung 178 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 9C-22.1184MAAJ-T TXC Corporation
Description: CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 22.1184 MHz.
Weitere Produktangebote 9C-22.1184MAAJ-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
9C-22.1184MAAJ-T 9C-22.1184MAAJ-T Hersteller : TXC Corporation 9c-13007.pdf Crystals 22.1184MHz 30ppm -20 +70C 18pF
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
9C-22.1184MAAJ-T 9C-22.1184MAAJ-T Hersteller : TXC CORPORATION 9c.pdf Description: CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 22.1184 MHz