A-1.8432-13
A-1.8432-13 Raltron Electronics
A-1.8432-13.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 1.8432MHZ 13PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/U
Load Capacitance: 13pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 700 Ohms
Frequency: 1.8432 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A-1.8432-13 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 1.8432MHZ 13PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/U, Load Capacitance: 13pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 700 Ohms, Frequency: 1.8432 MHz.