Produkte > APACER MEMORY AMERICA > A12.A25JHF.002F4
A12.A25JHF.002F4 Apacer Memory America
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 240GB 2.5" TLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Memory Size: 240GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 395mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 560MB/s
Speed - Write: 480MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details A12.A25JHF.002F4 Apacer Memory America
Description: SSD 240GB 2.5" TLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm, Memory Size: 240GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 395mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 560MB/s, Speed - Write: 480MB/s.