Produkte > EBM-PAPST > A2D170-AA04-01
A2D170-AA04-01
A2D170-AA04-01 ebm-papst
ebm_papst_A2D170AA0401_Datasheet_ENU.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan, 170x170x65mm, 230-400VAC, 50-60Hz, 490-565m3/h, Ball Bearing, IP44
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2D170-AA04-01 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 43.00W, Features: Dual Voltage, Size / Dimension: Round - 170mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Width: 64.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C), Termination: 7 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Power (Watts): 43.00W
Features: Dual Voltage
Size / Dimension: Round - 170mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Width: 64.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C)
Termination: 7 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Part Status: Active
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
A2D170-AA04-01 Hersteller : EBM Papst stream_document.aspxrrid105215prid5876.pdf.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 230V/400V 170 X 64.5mm
auf Bestellung 10 Stücke:
auf Bestellung 5 Stücke: