Produkte > EBM-PAPST > A2D240-AA02-02
A2D240-AA02-02
A2D240-AA02-02 ebm-papst
ebm_papst_2228079.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan, 240x240x72mm, 230VAC/400VAC, 95/125W, 2550/2700RPM, Ball, IP44
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2D240-AA02-02 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 125W, Features: Dual Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230/400VAC, Size / Dimension: Round - 240mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Width: 72.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C), Termination: 7 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2D240-AA02-02 A2D240-AA02-02 Hersteller : ebm-papst Inc. 2228079.pdf Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 125W
Features: Dual Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230/400VAC
Size / Dimension: Round - 240mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Width: 72.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C)
Termination: 7 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE
Part Status: Active
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
A2D240-AA02-02 A2D240-AA02-02 Hersteller : EBM-PAPST 2228079.pdf Description: EBM-PAPST - A2D240-AA02-02 - AXIAL FAN, 240MM, 230/400V, BALL BEARING