Produkte > EBM PAPST > A2D250-AA02-18
A2D250-AA02-18 EBM Papst
a2d250aa0218-ba-enu.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Fan Axial Ball Bearing 230V/400V 250 X 84.5mm
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2D250-AA02-18 EBM Papst
Description: AC AXIAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 160W, Features: Dual Voltage, Voltage - Rated: 230/400VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Width: 83.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 7 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Static Pressure: 1.204 in H2O (300.0 Pa).
Weitere Produktangebote A2D250-AA02-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2D250-AA02-18 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: AC AXIAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 160W
Features: Dual Voltage
Voltage - Rated: 230/400VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Width: 83.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 7 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, EAC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Static Pressure: 1.204 in H2O (300.0 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
A2D250-AA02-18 A2D250-AA02-18 Hersteller : ebm-papst 1663945-1165549.pdf AC Fans AC Axial Fan, 250x250x83mm, 230VAC, 160W, 75dBA, 2950RPM, 300Pa, Ball, IP54