Produkte > EBM-PAPST INC. > A2D250-AA02-47
A2D250-AA02-47 ebm-papst Inc.
A2D250-AA02-47.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN 250X82.5MM BALL 400VAC WIRE
Power (Watts): 160W
Features: Dual Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230/400VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Width: 82.50mm
Weight: 4.8 lbs (2.2 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 7 Wire Leads
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Static Pressure: 1.204 in H2O (299.9 Pa)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2D250-AA02-47 ebm-papst Inc.
Description: FAN 250X82.5MM BALL 400VAC WIRE, Power (Watts): 160W, Features: Dual Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230/400VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Width: 82.50mm, Weight: 4.8 lbs (2.2 kg), Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 7 Wire Leads, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Static Pressure: 1.204 in H2O (299.9 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote A2D250-AA02-47
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2D250-AA02-47 A2D250-AA02-47 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_A2D250AA0247-1880391.pdf AC Fans AC Axial Fan, 250x82.5mm Round, 400VAC, 160W, 2950RPM, 300Pa, Ball, IP44