Produkte > EBM-PAPST INC. > A2D250-AA06-84
A2D250-AA06-84
A2D250-AA06-84 ebm-papst Inc.
A2D250-AA06-84.PDF
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 150W
Features: Dual Voltage
Voltage - Rated: 266/460VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Width: 66.00mm
Weight: 5.5 lbs (2.5 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Static Pressure: 0.502 in H2O (125.0 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 17 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2D250-AA06-84 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 150W, Features: Dual Voltage, Voltage - Rated: 266/460VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Width: 66.00mm, Weight: 5.5 lbs (2.5 kg), Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C), Termination: Terminal Block, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Static Pressure: 0.502 in H2O (125.0 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2D250-AA06-84 A2D250-AA06-84 Hersteller : EBM-PAPST 2079209.pdf Description: EBM-PAPST - A2D250-AA06-84 - AC AXIAL FAN, 250MMX82.5MM, 265VAC
tariffCode: 84145925
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Nenndrehzahl: 2900rpm
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
A2D250-AA06-84 Hersteller : EBM Papst a2d250-aa06-84.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 400V 250 X 84.5mm
auf Bestellung 19 Stücke:
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
A2D250-AA06-84 Hersteller : ebm-papst Ebmpapst_04072021_A2D250_AA06_84-2295728.pdf AC Fans AC Axial Fan, 250x250x82mm, 265VAC/460VAC, 150W, 2900RPM, 125Pa, Terminal, IP54