Produkte > EBM-PAPST INC. > A2E170-AA47-51
A2E170-AA47-51 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 48.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 170mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Width: 62.50mm
Operating Temperature: 158°F (70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2E170-AA47-51 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 48.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 170mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Width: 62.50mm, Operating Temperature: 158°F (70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.