Produkte > EBM-PAPST > A2E170-AF23-02
A2E170-AF23-02
A2E170-AF23-02 ebm-papst
ebm_papst_A2E170AF2302-1879637.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan, 170x63mm Round, 230VAC, 47/53W, 2700/3150RPM, 2x Lead Wires, IP44
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2E170-AF23-02 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 53.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 170mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3150 RPM, Width: 65.00mm, Operating Temperature: 140°F (60°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote A2E170-AF23-02
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2E170-AF23-02 A2E170-AF23-02 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: AC AXIAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 53.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 170mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3150 RPM
Width: 65.00mm
Operating Temperature: 140°F (60°C)