Produkte > EBM-PAPST > A2E250-AE31-16
A2E250-AE31-16
A2E250-AE31-16 ebm-papst
ebm-papst_04162018_a2e250-ae31-16.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan, 250x250x39mm, 115VAC, 115W, 2500RPM, 2x Lead Wires
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2E250-AE31-16 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 115W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Width: 84.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 176°F (-25 ~ 80°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.602 in H2O (150.0 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 115W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Width: 84.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 176°F (-25 ~ 80°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.602 in H2O (150.0 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
A2E250-AE31-16 A2E250-AE31-16 Hersteller : EBM Papst j12.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 230V 250 X 84.5mm
auf Bestellung 18 Stücke: