Produkte > EBM-PAPST > A2E250-AE65-52
A2E250-AE65-52
A2E250-AE65-52 ebm-papst
ebm_papst_A2E250AE6552.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan, 250x82.5mm Round, 230VAC, 1035CFM, 175W, 2750RPM, 2x Wire, IP44
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2E250-AE65-52 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 175W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Width: 82.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CSA, CE, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.522 in H2O (130.0 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote A2E250-AE65-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2E250-AE65-52 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 175W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Width: 82.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CSA, CE, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.522 in H2O (130.0 Pa)