Produkte > EBM-PAPST > A2E250-AJ40-08
A2E250-AJ40-08 ebm-papst
A2E250AJ4008_BA_ENU-2950952.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans Axial Fan, 250mm Round, 115VAC, 1.23A, 140W, 2700RPM, Ball Bearing, IP44 Rated
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 379-383 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2E250-AJ40-08 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 200W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3050 RPM, Width: 83.40mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote A2E250-AJ40-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2E250-AJ40-08 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: AC AXIAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 200W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3050 RPM
Width: 83.40mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)