Produkte > EBM-PAPST > A2E300-AC47-01
A2E300-AC47-01
A2E300-AC47-01 ebm-papst
ebm_papst_A2E300AC4701-1879529.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 375-379 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2E300-AC47-01 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 200W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 300mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 1437.2 CFM (40.24m³/min), Width: 99.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 75.0dB(A), Static Pressure: 0.602 in H2O (150.0 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 200W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 300mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 1437.2 CFM (40.24m³/min)
Width: 99.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 75.0dB(A)
Static Pressure: 0.602 in H2O (150.0 Pa)