Produkte > EBM-PAPST > A2E300-AC47-02
A2E300-AC47-02
A2E300-AC47-02 ebm-papst
ebm_papst_A2E300AC4702-1879507.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2E300-AC47-02 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 190W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 300mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Width: 97.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.602 in H2O (149.9 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote A2E300-AC47-02
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 190W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 300mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Width: 97.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, EAC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.602 in H2O (149.9 Pa)