Produkte > EBM-PAPST > A2S130-AA03-39
A2S130-AA03-39
A2S130-AA03-39 ebm-papst
ebm_papst_A2S130AA0339.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan, 130x130x57mm, 230VAC, 230CFM, 39W, 3250RPM, 120Pa, Ball
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2S130-AA03-39 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 39.00W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 138.3mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3250 RPM, Width: 57.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C), Termination: 5 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP20, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.482 in H2O (120.0 Pa).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Power (Watts): 39.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 138.3mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3250 RPM
Width: 57.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C)
Termination: 5 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP20
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.482 in H2O (120.0 Pa)