Produkte > EBM PAPST > A4D200-AA36-17
A4D200-AA36-17 EBM Papst
Hersteller: EBM Papst
A4D200-AA36-17
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A4D200-AA36-17 EBM Papst
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 21.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 480VAC, Size / Dimension: Round - 200mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1760 RPM, Air Flow: 285.0 CFM (7.98m³/min), Width: 72.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 176°F (-25 ~ 80°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase.
Weitere Produktangebote A4D200-AA36-17
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A4D200-AA36-17 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 21.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 480VAC
Size / Dimension: Round - 200mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1760 RPM
Air Flow: 285.0 CFM (7.98m³/min)
Width: 72.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 176°F (-25 ~ 80°C)