Produkte > EBM-PAPST INC. > A4E300-AP26-70
A4E300-AP26-70 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 92W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 300mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1630 RPM
Width: 73.00mm
Operating Temperature: 113°F (45°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.281 in H2O (70.0 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A4E300-AP26-70 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 92W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 300mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1630 RPM, Width: 73.00mm, Operating Temperature: 113°F (45°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.281 in H2O (70.0 Pa).
Weitere Produktangebote A4E300-AP26-70
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A4E300-AP26-70 Hersteller : ebm-papst A4E300AP2670-BA-ENG-1878441.pdf AC Fans Axial Fan, 230VAC, 1201CFM, 68/92W, 59dBA/63dBA, 1400/1630RPM, 80Pa/70Pa, IP44