Produkte > EBM-PAPST INC. > A4E315-AA05-01
A4E315-AA05-01 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 135W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 315mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1610 RPM
Width: 92.00mm
Operating Temperature: 104°F (40°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.321 in H2O (80.0 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A4E315-AA05-01 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 135W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 315mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1610 RPM, Width: 92.00mm, Operating Temperature: 104°F (40°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.321 in H2O (80.0 Pa).