Produkte > EBM-PAPST > A4E350-AA06-62
A4E350-AA06-62
A4E350-AA06-62 ebm-papst
ebm_papst_A4E350AA0662-1879640.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A4E350-AA06-62 ebm-papst
Description: AC AXIAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 205W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 353mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1550 RPM, Width: 101.5mm, Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.363 in H2O (90.5 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Power (Watts): 205W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 353mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1550 RPM
Width: 101.5mm
Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.363 in H2O (90.5 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
A4E350-AA06-62 A4E350-AA06-62 Hersteller : EBM-PAPST 2228078.pdf Description: EBM-PAPST - A4E350-AA06-62 - AXIAL FAN, 350MM, 230VAC, BALL BEARING
tariffCode: 84145925
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Luftstrom - CFM: 1895cu.ft/min
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Nenndrehzahl: 1550rpm
auf Bestellung 17 Stücke:
A4E350-AA06-62 Hersteller : EBM Papst 53a4e350aa0662-ba-eng.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 230V 353 X 103.5mm
auf Bestellung 295 Stücke: