Produkte > EBM-PAPST INC. > A4E360-AI07-73
A4E360-AI07-73 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 127W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 360mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1280 RPM
Width: 101.8mm
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.084 in H2O (20.9 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A4E360-AI07-73 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 127W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 360mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1280 RPM, Width: 101.8mm, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.084 in H2O (20.9 Pa).