Produkte > SIEMENS > A6X30142305
A6X30142305
A6X30142305 Siemens
6070dc8738304e8f1f346f3734d5bce5d86f001b.pdf
Hersteller: Siemens
Description: LED PNL IND GRN DIF 22MM SRW TER
Packaging: Box
Voltage: 230V
Type: LED
Millicandela Rating: 900 ~ 1800mcd
Termination Style: Spring Terminal
Lens Color: Green
Ingress Protection: IP20, IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 22.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A6X30142305 Siemens
Description: LED PNL IND GRN DIF 22MM SRW TER, Packaging: Box, Voltage: 230V, Type: LED, Millicandela Rating: 900 ~ 1800mcd, Termination Style: Spring Terminal, Lens Color: Green, Ingress Protection: IP20, IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 22.00mm Dia.