Produkte > SIEMENS > A6X30142309
A6X30142309
A6X30142309 Siemens
8b8e467384d74eb308cd69f86f07c76dcf28289c.pdf
Hersteller: Siemens
Description: INDICATOR LIGHT. GREEN
Packaging: Box
Voltage: 230V
Type: LED
Millicandela Rating: 900 ~ 1800mcd
Termination Style: Spring Terminal
Lens Color: Green
Ingress Protection: IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 22.00mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details A6X30142309 Siemens
Description: INDICATOR LIGHT. GREEN, Packaging: Box, Voltage: 230V, Type: LED, Millicandela Rating: 900 ~ 1800mcd, Termination Style: Spring Terminal, Lens Color: Green, Ingress Protection: IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 22.00mm Dia.