Produkte > SIEMENS > A6X30142313
A6X30142313
A6X30142313 Siemens
8eb4d04f6890f366587b7bdfcf27c646072f4a9d.pdf
Hersteller: Siemens
Description: INDICATOR LIGHT. BLUE
Packaging: Box
Voltage: 230V
Type: LED
Millicandela Rating: 280 ~ 710mcd
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Blue
Ingress Protection: IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 22.00mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details A6X30142313 Siemens
Description: INDICATOR LIGHT. BLUE, Packaging: Box, Voltage: 230V, Type: LED, Millicandela Rating: 280 ~ 710mcd, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Blue, Ingress Protection: IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 22.00mm Dia.