Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > AA-100-24-22-00-00
AA-100-24-22-00-00
AA-100-24-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
AA-100-24-22-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 102W
Packaging: Box
Weight: 9.0 lbs (4.1 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 160.9mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Power - Input: 134 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 102 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Part Status: Active
Current: 5.6 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-100-24-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 102W, Packaging: Box, Weight: 9.0 lbs (4.1 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 160.9mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Power - Input: 134 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 102 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Part Status: Active, Current: 5.6 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-100-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems AA-100-24-22-LTS-datasheet.pdf CPU Cooler 24V(DC)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
AA-100-24-22-00-00 AA-100-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems AA-100-24-22-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 102W 5.6A 49degC
Produkt ist nicht verfügbar
AA-100-24-22-00-00 AA-100-24-22-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions AA-100-24-22-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 102W, 11.81x5.98x6.34 in