Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-100-24-44-00-XX
AA-100-24-44-00-XX
AA-100-24-44-00-XX Tark Thermal Solutions
AA-100-24-44-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, Ruggedized, 102W, 11.81x4.8x7.09 in
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-100-24-44-00-XX Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 102W, Packaging: Box, Weight: 9.0 lbs (4.1 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 161mm H, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 102 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Part Status: Active, Current: 5.6 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-100-24-44-00-XX AA-100-24-44-00-XX Hersteller : Tark Thermal Solutions AA-100-24-44-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 102W
Packaging: Box
Weight: 9.0 lbs (4.1 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 161mm H
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 102 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Part Status: Active
Current: 5.6 A
Voltage: 24 V