Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-150-24-22-00-00
AA-150-24-22-00-00
AA-150-24-22-00-00 Tark Thermal Solutions
AA_150_24_22_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 143W, 11.81x6.02x6.54 in
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-150-24-22-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 143W, Packaging: Box, Weight: 11.0 lbs (5.0 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 153mm W x 166.4mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Power - Input: 190 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 143 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Part Status: Active, Current: 7.9 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-150-24-22-00-00 AA-150-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. AA-150-24-22-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 143W
Packaging: Box
Weight: 11.0 lbs (5.0 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 153mm W x 166.4mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Power - Input: 190 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 143 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Part Status: Active
Current: 7.9 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AA-150-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems AA-150-24-22-LTS-datasheet.pdf CPUCooler 24V(DC)