Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS > AA-150-24-44-00-XX
AA-150-24-44-00-XX
AA-150-24-44-00-XX Laird Thermal Systems
AA-150-24-44-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems
Thermoelectric Assemblies 143W 24VDC 7.9A -40C to+55C NEMA 4
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-150-24-44-00-XX Laird Thermal Systems
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 143W, Packaging: Box, Weight: 12 lbs (5.4 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 180mm W x 167mm H, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 143 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Part Status: Active, Current: 7.9 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-150-24-44-00-XX AA-150-24-44-00-XX Hersteller : Tark Thermal Solutions AA_150_24_44_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, Ruggedized, 143W, 11.81x5.98x7.2 in
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AA-150-24-44-00-XX AA-150-24-44-00-XX Hersteller : Tark Thermal Solutions AA-150-24-44-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 143W
Packaging: Box
Weight: 12 lbs (5.4 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 180mm W x 167mm H
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 143 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Part Status: Active
Current: 7.9 A
Voltage: 24 V