Produkte > AAT > AAT1106ICB-0.6-T1
AAT1106ICB-0.6-T1
AAT1106.pdf
Hersteller: AAT
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AAT1106ICB-0.6-T1 AAT
Description: IC REG BUCK ADJ 800MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 1.4MHz, Voltage - Input (Max): 5.5V, Topology: Buck, Supplier Device Package: SOT-23-5, Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Output (Max): 5.5V, Voltage - Input (Min): 2.7V, Voltage - Output (Min/Fixed): 0.6V.
Weitere Produktangebote AAT1106ICB-0.6-T1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AAT1106ICB-0.6-T1 AAT1106ICB-0.6-T1 Hersteller : Skyworks Solutions Inc. AAT1106.pdf Description: IC REG BUCK ADJ 800MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1.4MHz
Voltage - Input (Max): 5.5V
Topology: Buck
Supplier Device Package: SOT-23-5
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Output (Max): 5.5V
Voltage - Input (Min): 2.7V
Voltage - Output (Min/Fixed): 0.6V