Produkte > ANALOGIC > AAT3111IGU-3.3-T1
AAT3111IGU-3.3-T1 ANALOGIC
AAT3111.pdf
Hersteller: ANALOGIC
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AAT3111IGU-3.3-T1 ANALOGIC
Description: IC REG CHARGE PUMP 3.3V SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 750kHz, Voltage - Input (Max): 3.3V, Topology: Charge Pump, Supplier Device Package: SOT-23-6, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 1.8V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote AAT3111IGU-3.3-T1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AAT3111IGU-3.3-T1 AAT3111IGU-3.3-T1 Hersteller : Skyworks Solutions Inc. AAT3111.pdf Description: IC REG CHARGE PUMP 3.3V SOT23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 750kHz
Voltage - Input (Max): 3.3V
Topology: Charge Pump
Supplier Device Package: SOT-23-6
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 1.8V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V